Hvem er vi

TekstLab-teamet

Shanti Brahmachari

Shanti Brahmachari
Kunstnerisk- og daglig leder

Christine Vik Bratvold
Prosjektleder

Mariama Njai
Administrasjons-medarbeider

Thea Marion Aasen
Produsent

Huyen Brown
Produsent

Kunstneriske veiledere

Hanna Filomen Mjåvatn
Kunstnerisk veileder i TekstLab Ung og Inkubator

Tracee Mayn
Kunstnerisk veileder i Inkubator og TekstLab Ung

Cecilie Lindeman Steen
Kunstnerisk veileder TekstLab Inkubator

Cathrine Bjørndalen
Kunstnerisk veileder i TekstLab Inkubator

Ellen Ugelvik
Kunstnerisk veileder i TekstLab Inkubator

Melanie Fieldseth
Kunstnerisk veileder i TekstLab Inkubator

Hanna Asefaw
Kunstnerisk veileder i TekstLab Ung

Ornilia Ubisse
Kunstnerisk veileder i TekstLab Ung

Christian Beharie
Kunstnerisk veileder i TekstLab Ung

Vjolla Emiri
Kunstnerisk veileder i TekstLab Ung

Kunstnere og fagpersoner 2021/22

Linn Christin Aagedal, Nami Kitagawa Aam, Johan Martin Aarstein, Zeenat Amiri, Carl Joseph Aquilizan, Hanna Asefaw, Michael Aspli, Christian Beharie, Hanan Benammer, Maria Kristina Klungnes Berg, Cathrine Bjørndalen, Rudolf Terland Bjørnerem, Frida Blomgren, Shanti Brahmachari, Elora Brahmachari, Christine Vik Bratvold, Maja Brenna, Rania Broud, Nemanja Cadjo, Sindre Deschington, Vjolla Emiri, Bjørn Enes, Thea Ericsson, Melanie Fieldseth, Martin Hammer Gjelsnes, Mia Habib, Ragni Halle, Huyen Huynh, Zofia Jakubiec, Jonas Jarl, Mats Mæland Jensen, Per Kap Bech Jensen, Meera Manjit Kaur, Lars Kjemphol, Hannah Wozene Kvam, Mariken Lauvstad, Huy Le Vo, Tom-Stian Lenningsvik, Torunn Liven, Ole Jørgen Løvås, Sondos Mahdy, Mahmoud Mahdy, Kristine Markussen, Hanna Filomen Mjåvatn, Tom Erik Caldino Nicolaysen, Dijana Rakovic, Malika Makouf Rasmussen, Pål Louis Kaupang Rasmussen, Barbara Santos, Mafalda Silva, Julian Skar, Cecilie Lindeman Steen, Torgrim Mellum Stene, Grace Tabea Tenga, Chrissie Tiller, Ornilia Ubisse, Ellen Ugelvik, Ida Uvaas, Brwa Vahabpour, Tuula Sharma Vassvik, Oscar Wicken, Susanne Xin

Styret

Gunnar Andersen
Styreleder

Shanti Brahmachari
Styremedlem

Hannah Wozene Kvam
Styremedlem

Mala Wang-Naveen
Styremedlem

Therese Manus
Styremedlem

Støttespillere

Samarbeidspartnere 2021-22

Aktivitetshuset K1, Blokk 58, Biremanns gård, Cafeteatret/Nordic Black Theatre,
CODA, DansIt, Deichman Biblo Tøyen, Deichman Holmlia, Deichman Stovner,
Deichman Romsås, Det Norske Teater, Den Kulturelle Skolesekken (DKS
Lørenskog), Dramatikkens hus, Fellesverket Sentrum (Røde Kors),
Forandringshuset Grønland, Forest, Holmlia Skole, Holmlia julemarked,
Interkulturelt Museum (IKM), K1 klubben, Kunsthøgskolen i Oslo, Kloden,
Lakkegata skole, Løkenåsen skole, Memoar, Millimedia, Møllergata skole,
Norsk Barnebokinstitutt, Norsk Skuespillersenter, Rønningen folkehøgskole,
Sentralen Ung, Tokerud ungdomsskole, TrAP (Transcultural Arts Production),
Tøyen Bazaar (julemarked), Tøyen skole, Vær Stolt Festivalen og Årvoll Gård


Årsmelding