Oss i
TekstLab

 
 
Shanti Brahmachari Kunstnerisk leder

Shanti Brahmachari
Kunstnerisk leder

 
Christine Vik Bratvold Produsent

Christine Vik Bratvold
Produsent

 
Thea Åretun Svensson Prosjektmedarbeider

Thea Åretun Svensson
Prosjektmedarbeider

 
 

 

Veiledere
TekstLab Unge Stemmer

 
Hilde Hannah Buvik

Hilde Hannah Buvik

Shanti Brahmachari

Shanti Brahmachari

 
Monica Ifejilika

Monica Ifejilika

Hanna Filomen Mjåvatn Frem til 2016

Hanna Filomen Mjåvatn
Frem til 2016

 
Unni Gjertsen

Unni Gjertsen

Uma Feed Tjelta Frem til 2016

Uma Feed Tjelta
Frem til 2016

 
Mariko Miyata Jancey

Mariko Miyata Jancey

Hannah Wozene Kvam Frem til 2014

Hannah Wozene Kvam
Frem til 2014

 

 

Veiledere
TekstLab Scratch

 
Shanti Brahmachari 

Shanti Brahmachari 

Mariko Miyata Jancey

Mariko Miyata Jancey

Christine Vik Bratvold

Christine Vik Bratvold

Sulekha Ali Omar

Sulekha Ali Omar

Abdi Getamesay

Abdi Getamesay

 
Hanna Filomen Mjåvatn

Hanna Filomen Mjåvatn

Daniel Rodrigo Nilsen

Daniel Rodrigo Nilsen

Uma Feed Tjelta

Uma Feed Tjelta

Jonas V. 

Jonas V. 

 
Monica Ifejilika

Monica Ifejilika

Hilde Hannah Buvik

Hilde Hannah Buvik

Birgit Nordby

Birgit Nordby

Chriz Nypan

Chriz Nypan

 
Kristin Norderval

Kristin Norderval

Evelyn Rasmussen Osazuwa

Evelyn Rasmussen Osazuwa

Odd Johan Fritzøe

Odd Johan Fritzøe

Aïda Frusan

Aïda Frusan

 

 

Mentorer og veiledere
TekstLab Inkubator

 
Shanti Brahmachari

Shanti Brahmachari

 
Cecilie Lindeman Steen

Cecilie Lindeman Steen

 
Julian Skar

Julian Skar

 
Monica Ifejilika

Monica Ifejilika

 

 

Kunstnere i TekstLab
2008 -->

Beatur, Mona Lian, Ali Djabbary, Manouchehr Darakhshanfar, Ole Jørgen Løvås, Erlend Auestad Danielsen, Chollada Phinitduang, Tonje Wik Olaussen, Elise Austad, Alma Bø, Sulekha Ali Omar, Evelyn Rasmussen Osazuwa, Hilde Hannah Buvik, Mariko Miyata Jancey, Camilla Borud Strandhagen, Sofia Knudsen Estifanos, Amalie Eggen, Uma Isabelle Schanke, Marit F. Wiik, Catherine Bjørndalen, Taro Vestøl Cooper, Sara Baban, Christine Vik Bratvold, Alejandro Rioboo Fondo, Mona Grenne, Nelly Winterhalder, Buzhan Baban, Zezé Kolstad, Hooman Sharifi, Huy Le Vo, Joanna Magiereka, Hannah Wozene Kvam, Gunhild Bjørnsgaard, Bahman Mahmodian, Buzhan Baban, Hanna Filomen Mjåvatn, Julian Skar, Birgit Nordby, Kristin Norderval, Tone Andersen, Vershasb Parfajo, Veronica Salinas, Sarah Camille Osmundsen, Steve Tiller, Silje Marie Aker Johnsen, Arturo Tovar, Bahman Salkooyeh, Amina Sewali, Jon Tombre, Cecilie Lindeman Steen, Camilla Eeg-Tverbakk, Mimmi Tamba, Daniel Rodrigo Nilsen, Uma Feed Tjelta, Teresa Mungai, Elyas Poorgholam, Isaaka Sawadogo, Kareh Mahmodian

 
Foto: Frédéric Boudin

Foto: Frédéric Boudin